21 Ağustos 2009 Cuma

Sith Warrior

Piyasaya çıkış tarihi için yapılan tahminler 2010 sonbaharını işaret etse de; "Maksat evren yaratmaksa kralını biz yaparız" diyen Star Wars Tayfası; gündemdeki MMORPG'ye dair ele avuca sığmaz fikirleri ve görüntüleri bir bir ifşa etmeye başladı. Eş zamanlı olarak, aklımızı almaya da tabii..

"Someone just failed a Sith warrior for the last time" resim altıyla verilen bu ekran görüntüsünün ve diğerlerinin yanında, oyunun açıklanan sınıflarından biri olan "Sith Warrior" için küçük bir "Soru-Cevap" röportajı da yayınlanmış.

Gerçi bu saatten sonra dark side'a geçecek halimiz yok ama Bioware firmasından James Ohlen'in aşağıdaki sözlerinin cazibesine kapılmamak da mümkün değil lan!
"Star Wars : The Old Republic will be the first game that allows players to live the fantasy of being someone like Darth Vader. Whether you like engaging in epic lightsaber duels, choking subordinates who fail to do your bidding, or hunting down and corrupting the best and brightest of the Jedi Order, Star Wars: The Old Republic will let you do it."

Hiç yorum yok: