4 Ağustos 2009 Salı

Üçüncüye Düşen...

Kimmeryalı Serena Williams, Wimbledon'dan önce yaptığı "Asıl bir numaranın kim olduğunu herkes biliyor. Bir senede üç Grand Slam kazanmama rağmen, hala bir numara değilim. Ama doğru ya, Dinara da Roma'da ve Madrid'de turnuvalar kazanarak büyük bir iş başardı" şeklindeki kinayeli açıklama ile adeta "ağzında 35 tane sakız bulunan mahalle karısı" havalarına girmişti.

Safina soğukkanlılığını bozmamış ve "O kurnadan, bu kurnaya çirkef sıçramış" diyerek "Serena'nın WTA sıralaması ile bir sorunu varsa gitsin, onlara anlatsın. Neticede bu sıralama sadece Grand Slam'lere bakılarak değil, bütün bir yılın değerlendirmesi yapılarak düzenleniyor" diye cevap vermişti.

Tartışmaya geçtiğimiz hafta dışarıdan müdahil olan, Jankoviç nam hilkat garibesi de konuya ilişkin açıklamalarda bulunmuş ve demiş ki "Bu tartışmaların önünü kesmek için Williams kardeşleri yenmen lazım" buyurmuş. Biz de "Lan bi siktir git" diyoruz kendisine.

5 yorum:

mcD dedi ki...

Levent erdoğan mantığıyla konuşmuş :)

eloi1899 dedi ki...

Bu Jankovic denen karıyı nasıl güzel diye beğenir insan. Bülent Ersoy'un makyajsız haline fondaten sürünce ortaya Jankoviç çıkıyor.

Bu Williams kardeşlerde insanın göz zevkini bozuyor. Tenis gittikçe kaslı çirkin karıların işi oluyor. Ruslar hariç. Onlar farklı makinadan üretim.

medgallis dedi ki...

anna bir yerlere soyunup piyasa yaparken ve jankovic ablamizin boyle bir sansi yokken, hele de bu sen cok berbat oynuyorken rol calmasinin baska turlu mumkunu yoktu zaten.
safina jankovici ilk gordugu yerde ailesinden gelen damari devreye sokarsa hic sasirmam.

Flying Dutchman dedi ki...

Jankovic bir ideadır, bir tenisçiden başka bir şeydir..

Canarino dedi ki...

Doğru valla kardeşim, tenisçiden başka herşeye benziyor kendisi :)