20 Ağustos 2009 Perşembe

TBL Zinciri 2010

Türkiye Basketbol Ligi fikstürünün bizim için en güzel yeri dördüncü ve beşinci haftalar olmuş. Tadından yenmez böyle takvim. Memleket sathında olur muyuz, bilinmez ama bilhassa ikinci yarının bu iki haftası, çok şey vaad ediyor. Allah, bu iki takıma karşı iki galibiyeti zincir yapıp, birbirine eklemeyi de nasip etsin.

Federasyon resmi olarak açıklamamış ama kulislerde gizliden gizliye konuşulanlara göre, bu sene Ayhan Şahenk'te oynanan maçlar için bir çay firması sponsor olmuş. Yüklü miktarda para yatıracaklarmış, lakin tek bir şart koşmuşlar. "Kerem Gönlüm içmesin. Her seferinde 'Bu çayda bir şeyler eksik' diyor. Üzülüyoruz firma olarak. Kurumsal gururumuz inciniyor" demişler. Federasyon'dan "Yapmaz Kerem öyle şey" açıklaması gelmiş ama firma "Nuh" diyormuş, gerisini getirmiyormuş. Talihsizlik işte...

1 yorum:

PVH dedi ki...

O zaman 4. ve 5. hafta birlessin ayni gun ust uste oynansin. Taraftarlar sabit duracak nasil olsa. Yalniz ilk mac Efesle olsun, ikinci maca yedek agirlikli kadroyla cikalim. Mac arasinda da cay demler Keremle iceriz, o kadar saat cekilmez yoksa salon.