1 Mart 2010 Pazartesi

Pop Kültür Delisi

Pop kültür, paldır küldür yaşanan, iz bırakmayan, sağdan da soldan da baksan bir boka benzemeyen bir hadise. Lakin bizim memlekette, şartlar yüzünden olsa gerek, bir tuhaf yaşanıyor pop kültür. Temsilcilere baktığımız zaman "Hem ahlaklıyım, hem bilgiliyim, hem de sektörümün hakkını veririm" tavırları var bizde. Diğer tarafta ise "Kimseye bu pozları atmama gerek yok. Normalde dilimden ne çıkıyorsa, aleme de oyum" diyen yabancılar var.

Bunların en yenilerden biri Lady Gaga, çift cinsiyetli olduğuna dair çıkan dedikodulara aşağıdaki cevabı vermiş sonunda. Bizim yaşamı başka-pozları başka tiplere bakınca, insanın içinden bu manyağı takdir etmek geliyor.

"I want to wear a dick strapped to my vagina. We all know one of the biggest talking points of the year was that I have a dick, so why not give them what they want? I want to comment on that in a beautiful, artistic way. How I wanna show it. And I want to call this piece Lady Gaga Dies Hard. It'd be a real fucking story, right? Come on, come see me try to persuade everyone to let me wear a penis."

Hiç yorum yok: