10 Aralık 2010 Cuma

Sen Nasıl Düştün Buraya Taurasi Bacım?


Fenerbahçe resmi sitesi, Fenerbahçe resmi dergisinde yapılan Diana Taurasi röportajını yayınlamış.

Merak edenler, merak edilecek bir şey olmasa da, buradan bakabilir.

Şimdi deseniz ki "Elinizde Diana Taurasi gibi bir Dünya yıldızı var. Nasıl değerlendiriyorsunuz?", diyecekler ki "E röportaj yaptık ya"


Röportaja bak, hizaya gel.

Gamova'da da aynı şey yaşanmıştı. Hatta kızcağız "O sorulara ne yanıt vereyim, bilemedim. Çok klişeydi" demişti.

Buradan bir kez daha rica ediyorum. Siz lütfen röportaj falan yapmayın. En iyisi el âlemin yaptığı eski röportajları yayınlayın ya da bir tane yapın; nasıl ki hep aynı soruları soruyorsunuz, aynı cevapları da isimleri ve mekanları değiştirerek yazın.

Bir şey daha var...

Siteden sonradan kaldırılan bir soru. Okuyun, ne algısı uyandırıyor, siz söyleyin. Ayıptır yahu!

1 yorum:

tozlu parkeler dedi ki...

Bir Türk, Türk olmayan bir insanla röportaj yaparsa ona ''Türk mutfağını nasıl buldunuz'' sorusunu sormak zorundadır; diye bir anayasa maddesi mi var yahu. Türkiye'de oynayan yabancı oyuncularla yapılan ama bu sorunun sorulmadığı tek bir röportaja rastlamadım henüz.
Fenerbahçe kurumsal şeysinin yetkilileri zamanın birinde bir taslak hazırlayıp tüm FBTV ve Fenerbahçe dergisi çalışanlarının eline dağıtmış bunu herhalde.
İstanbu'u nasıl buldunuz, Fenerbahçe kulübünün takdire şayan tesislerinin dünyada eşi benzeri yoktur farkettiniz mi, FB GS rekabetinden haberdar mısınız, Türk yemeklerine alışabildiniz mi, taraftarı nasıl buldunuz, bu sezon şampiyon olabileceğinize inanıyor musunuz falan da filan.
Dünyanın en iyi 5 kadın basketbolcusundan 2'si kadronda ve bu oyunculara sorduğun sorulara bak.