20 Aralık 2010 Pazartesi

Katar'da Final ve Bayrak Kadın Eda Erdem


Bu takıma finaller çok yakışıyor.

Katar'da da bu yakışan elbiseyi üstlerine giydiler. Darısı kupanın başına...

Fenerbahçe her alanda "bayrak" sporcu sıkıntısı çekiyor.

Genç yaşında kadroya katılan Eda Erdem, camianın bu eksiğini giderecek en önemli oyunculardan birisidir.

Onları yalnız bırakmayın. Onlardan desteğinizi esirgemeyin. Eda'nın gelecekte kaptan olarak sancağı taşımasına yardım edin.

2 yorum:

koskorcuk dedi ki...

Seda'nın ruhuna da dua okuyun. Kimsenin gelmek istemediği dönemde Fenerbahçeye geldi. Çok özverili oynadı. Çok katkısı oldu. Ancak önce Milli takım sonra yeni sezon gösterdi ki Seda artık bu takımda yedeğin yedeği. Sıradan Lig maçları ve Teledünya Kupası'nda as kadroyu dinlendirmekten öte görevi olmayacak. Çok emek verdi. Ama bu sene durumu üzücü. Fofao böyle oynamaya ve oynatmaya devam ettiği sürece de Naz yine iyi bir yedek olacak. Bu turnuva "isim anlamı" dışında tam bir hazırlık turnuvası. Ligde kontenjana takılıp 2 si dinlenmek zorunda kalan 5 yabancımız 4 üst seviye sayılabilecek maçı kısa sürede birlikte oynadılar. Buna geçen hafta oynanan CL grup maçı (D.Moscow) u da ele. En büyük kazancımız budur. 5 oyuncumuz için birlikte oynamak ve birbirine daha fazla alışmak için bulunmaz nimetti bu organizasyon. Ve bu organizasyon bizi asıl olarak CL de Şampiyonluğa hazırladı diyebiliriz.

Sıradan Biri dedi ki...

En çok izlenen, orjinal ve kaliteli içerikli bir Fenerbahçe blogunda Eda ya dikkat çekilmesi kişisel olarak beni çok mutlu etti. Bende Eda'nın takımı geleceğe taşıyacak ve kalıcı başarıların lideri olucak oyuncu adayı olarak görüyorum. Siz ve diğer çok okunan arkadaşlar, hep beraber Eda'yı motive edebilir, taraftarı yönlendirebiliriz. Yıldızlarla çevrili bir takımda, bir yıldız gibi parlaması için desteklenmeli.Basın herzaman olduğu gibi bloglaradan yavaş kaldı bu konuda. . Seda'nın ise geri gelebileceğini Naz'ında orta vadede önemli sorumluluklar alabiliceğini düşünüyorum. Umarım cesaretleri kırılmaz, hedeflerini yükseltip çalışırlar. Fenerbahçe forması kıymetli. En iyiler giyebilir. Her ikiside en iyiler arasına girebilirler.