12 Nisan 2010 Pazartesi

Bir Neslihan Ahlaksızlığı ve Neticeye KatlanmakFenerbasket'te Metality'nin yakaladığı videoda gördük olayı. Sıcağı sıcağına tribünde dikkat etmemişiz.

Olacak iş mi şu hareketler?

Nedir yani; bizim kızlar "alabildiğine efendi" diye mi bu zeytinyağı havaları?

Bizim tribündeki duyarlılara (!) "Eczacıbaşı'nı neden çağırdınız?" diye sorarken alınanlar bir baksın bu görüntülere.

Sahaya çıkarken ucundan tuttukları "Tebrikler" pankartına yakışacak şekilde davranan kaç oyuncu bulabilecekler bakalım müessese takımlarında?

Neslihan'ı çevirip sorsak şimdi "Nati ne yaptı da bu hareketleri yapıyorsun ona?" diye, "hırs, azim vs. Saha içinde böyle şeyler oluyor, ıvır, zıvır" diye açıklayacak kesin. Ama akıldan çıkmasın; saha dışı, saha içindeki ahlaksızlığa müdahil olursa, sıkıntı büyük olur yalnız. Bu kızlara yapılacak terbiyesizliğin hesabı, er ya da geç sorulur.

Neslihan ve onun yolundan gidecek olanlar, arada sırada unutuyorlar herhalde. Fenerbahçe tribünlerinde, 38 tane müessese isminden kurulu bir "paralı taraftarlar topluluğu" oturmuyor. Adam başı 25 Lira vererek topladığınız adamlarla maç sonunda kupa almış gibi sevinmeye benzemez Fenerbahçe'nin oyuncusuna terbiyesizlik yapmak. Neye benzediğini hiç öğrenmemen dileğiyle Neslihan...

2 yorum:

Fabio Luciano dedi ki...

sadece neslihan değil bütün vgstt oyuncularının aldıkları her sayı sonrası bizim bergamo maçında aldığımız sayılardan sonra sevindiğimizin 10 misli sevinmeleri de garibime gitti.

neslihan'ın bu harketleri bence "ulan yıllar yılı ne güzel milleti ülkenin en iyi voleybolcusuyum ayağına yedi.evlendim çoluk çocuğa karıştım.götü göbeği saldım kaldıracak halim de yok.o eski halimden de eser yok.baksana alemin kızlarına.bende de armut gibi oldu vücut.nerden çıktı bunlar.ne güzel takılıyoduk yıllardır"ın tezahürü.bir nevi hazım sorunu.

verdiğimiz rahatsızlık için özür dilemiyoruz neslihan bacı.daha bunlar iyi günleriniz.2 sene sonra efes gibi başlarsınız kapıya kilit vururuz demeye.


bir de salonda "vafıkbank'ım benim biricik sevgilim söyle senden başka kimim var benim" diye bağıran bir topluluk vardı ki o da ayrı terane.hayır insan nasıl bağıracak onu da şaşırır.vakıfbank mı güneş sigorta mı türk telekom mu?

Ortega dedi ki...

Dünkü maçta yine olabildiğince çirkefti ama gereken ayar verildi :D