12 Mayıs 2010 Çarşamba

Voleybolun Delileri

Bir camiayı överken diğerine bok atmak akıl karı değil ama bazen anlaşılabilir. Hazımsızsındır, kuyruk acın vardır, falan filan. Eczacıbaşı'na transfer olduktan sonra aşağıdaki demeçleri veren Neslihan'a ve Elif'e ise akıl, sır ermiyor. Çünkü söyledikleri laflar, nereden tutsak elde kalıyor.

Sizin ananız, babanız daha bilmem hangi meyve ağacında vitaminken Fenerbahçe, Türkiye'nin cümle spor sahalarında cirit atıp, destanlar yazıyordu. Yazdığı destanlar arşivlerde, kitaplarda mevcut. Attığı ciritler ise bilip bilmeden konuşarak Fenerbahçe'ye sallayanların boş bulunan deliklerini tıkıyor.

Şu ülkede, müessese kulüplerini zirvelere koyup, asırlık spor kulüplerini küçük görerek elit olduğunu sanan sporcular kervanına katılan iki kişiye daha güldük beraberce. Hele sen Elif... O "42 yıllık kulüp" lafı ile "Ben Mesih'im" diye ortalarda gezinen Mehmet Ali Ağca'dan bile daha komedyen olmuşsun. Sanki Fenerbahçe geçen sene kuruldu. Hadsiz...

Neslihan Darnel:
"Eczacıbaşı'nın Türk voleyboluna yaptığı yatırımı Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş yapamaz. Transferim mutluluk verici. Böyle büyük bir kulübün bünyesinde yer almaktan gurur duyuyorum. Oynamak istediğim bir kulüpte bulunuyorum. Buraya gelmek için kolay bir karar verdim"

Elif Ağca:
"Fenerbahçe Acıbadem sponsorluk desteğiyle son iki yılda başarılı oldu. Bu başarılar sezona özgü başarılardır. Acıbadem ile yaptıkları sponsorluk 2 yıllık başarı getirdi. Ancak Eczacıbaşı 42 yıllık bir kulüp. Gelecek sezon bu gidişatı değiştireceğiz'"

1 yorum:

üvey sevgili dedi ki...

fenerbahçe acıbadem bunlarda nasıl bir kuyruk acısı bıraktı da ikisi birden direk fenerbahçeye saldırıyor..nbayan cakcak tamam kin ve nefretle hareket eden evin şımarık çocuğu..iyi de elif seni de yarı final serisinde gördük..pardon göremedik mi desem..oyuncular oraya buraya dövme yaptıracağına oyunlarını oynasalar daha iyi olur.fenerbahçe karşısında düşülen acziyetin açtığı deliği nasıl bir yama kapayabilir ?